wexatech

wexatech Creative Stuffs olarak; genç, dinamik ve alanında yeterince tecrübeli ekibimizle beraber çalıştığımız firmalara tek çatı altında dışarıdan aldığı dijital dünyadaki bütün hizmetleri sunmaktayız. Hizmetlerimizi sunarken firmalarımızın bünyesinde çalışan ekipler kadar bütünleşip en yüksek faydayı sağlıyoruz.

Günümüz dünyasının pazarlama gereksinimlerinin farkındalığıyla hareket eden ekiplerimizle, en az eforla en yüksek ve iyi faydayı sağlama bilinciyle şirketlerin bünyesinden yükü alıp çözümler sunuyoruz.

360 derece çözüm odağıyla hareket ederek şirket ya da ürünlerin kurumsal kimliğinden yola çıkıp, iletişim ve pazarlama için gerekli bütün ihtiyaçları kullanıp bilinirlik ve marka konumlandırması için sizlere hizmetler sunuyoruz. Bunun dışında bu işlerle entegre olmak ve firmaların çalışmalarını en iyi ortamda sağlaması için bilgi teknolojileri ve teknik alt yapılarını da kurup yönetiyoruz.

Bünyemizde bulunan server bilgisayarlarımızla firmalarımızın web hosting, sunucu ve e-mail hosting ihtiyaçlarını 7/24 ulaşabilecekleri butik çözümlerle karşılıyoruz.

Kişi ve kurumları öne çıkaran özellikler vardır. Wexatech olarak bizi öne çıkaran özellikler; özgür düşünce, iletişim, aile ortamı, işe kendini vermek, her güne heyecanlı başlamak, yaşamdan keyif almak, hızlı karar, takım oyunu.

Siz kendi uzmanlık alanınıza odaklanın diye geri kalan bütün işleri Wexatech halleder.